Книга «Птахи Росії»

Книга «Птахи Росії»

Від автора: Ідея створення книги, яку ви тримаєте в руках, прийшла до мене більше десяти років тому. Були побоювання, що навряд чи це під силу одній людині. Але побачивши, який інтерес викликав «Визначник птахів Іркутської області», який ми створили для моєї малої батьківщини, я ще більше зміцнився в думці, що така книга просто необхідна.

Це не посібник по орнітології, і вже тим більше не визначник. Це подорож в яскравий, строкатий і співаючий світ птахів! З цієї ж причини ми відмовилися від розташування птахів у відповідності з їх суворою науковою класифікацією. При розміщенні птахів в альбомі ми об'єднали їх умовно, в великі групи, в залежності від місця проживання: з півночі на південь. З величезної кількості фотографій, знятих за довгі роки роботи, обрані тільки ті, які підкреслюють красу птахів, характерні особливості їхньої поведінки, і фотографії рідкісних і зникаючих видів.

Зйомка диких тварин і птахів - важка копітка робота. Але вона приносить мені задоволення і подарує радість вам, вашим дітям і друзям. Запитай зараз кого-небудь: а скількох птахів ви знаєте? Зазвичай перераховують не більше двадцяти. І знову - синиця, журавель, голуб і орел. Але одних лише журавлів в нашій фауні дев'ять видів, а синиць і того більше. Навіть всім відомих снігурів - чотири види!
Уважно вивчивши цей альбом, ви познайомитеся як мінімум з кожним четвертим видом птахів з майже восьмисот мешкаючих на території нашої країни. А навчившись впізнавати їх на фотографіях, я впевнений, - захочете побачити їх в природі.

Автор: Валерий Малеев
Мова: англо-російська
Обкладинка: тверда

Перейти на сторінку із книгою «Птахи Росії»

... ...Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вітаю на сайті «Птахи України»